Офіційний сайт Української Федерації Регбіліг
Прямі трансляції
Афіша
2 листопада

Кубок України
м Київ
стадіон "Спартак"
вул. Кирилівська 105

Початок о 10.00
Календар
Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Без рубрики

 

 

Super League

Команда 1 2 3 4 5 І В Н П Р О

Kharkiv Legion Xlll

52-0 

30-0

56-4 

40-0

60-0 

10-4

26-6 

58-0

8 8 0 0 332-14 24

Kyiv Rhinos

0-52 

0-30

12-12 

32-4

16-4 

44-4

12-36 

0-26

8 3 1 4 116-168 15

West Giants

4-56 

0-40

12-12 

4-32

16-4 

34-4

6-14 

6-20

8 2 1 5 82-182 13

Ternopil Knights

0-60 

0-58

4-16 

4-44

4-16 

4-34

0-40 

0-52

8 0 0 8 16-320 8
Lviv Tigers 6-26 

4-10

36-12 

26-0

14-6 

20-6

40-0 

52-0

8 6 0 2 198-60 20

 

Чемпіонату України з регбіліг серед юнаків 2001-2002 р.н

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ

26-0 

30-0

8-28 

0-30

0-30 

4-10

6 2 0 4 68-98 10 3
IФНТУНГ-ДЮСШ-2 »Франківчани» м.Івано-Франківськ 0-26 

0-30

0-34 

0-30

0-34 

0-30

6 0 0 6 0-184 3 4
ОДЮСШ м. Львів 28-8 

30-0

34-0 

30-0

18-4 

16-4

6 6 0 0 156-16 18 1
ДЮСШ-4 м. Рівне 30-0 

10-14

34-0 

30-0

4-18 

4-16

6 4 0 2 112-38 14 2


Чемпіонату України серед юнаків 2003-2004 р.н.

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

Збірна Донецької обл. РК «Ъ»-1

36-1 

38-6

16-0 

28-4

16-18 

48-0

6 5 0 1 182-29 16 1
Збірна Донецької обл. РК «Ъ»-2 1-36 

6-38

8-18 

16-22

0-36 

6-14

6 0 0 6 37-164 6 4
ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ 0-16 

4-28

18-8 

22-16

10-22 

10-4

6 3 0 3 64-94 12 3
ДЮСШ-4 м. Рівне 18-16 

0-48

36-0 

14-6

22-10 

4-10

6 4 0 2 94-90 14 2

 

Чемпіонат України (юнаки 2005-2006 р.н.)

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ № 1

м. Хмельницький

12:16

32:8

4:0

8:4

28:4

28:4

6 5 0 1 112-136 16 1

ДЮСШ-2-«Станиславів»

м. Івано-Франківськ

16:12

8:32

16:4

4:20

28:0

16:8

6 4 0 2 88-76 14 2
Збірна Донецької області РК «Твердий знак»

0:4

4:8

4:16

20:4

32:8

20:12

6 3 0 3 80-52 12 3
ДЮСШ-4 м. Рівне

4:28

4:28

0:28

8:16

8:32

12:20

6 0 0 6 36-152 6 4

 

Чемпіонат України (юнаки 2007-2008 р.н.)

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ № 1

м. Хмельницький

24:8

8:8

8:4

24:0

24:4

16:4

6 5 1 0 104-28 17 1

ДЮСШ-2-«Станиславів»

м. Івано-Франківськ

8:24

8:8

20:4

12:0

16:4

32:0

6 4 1 1 96-40 15 2
Збірна Донецької області РК «Твердий знак»

4:8

0:24

4:20

0:12

8:16*

36:12*

6 1 0 5 52-92 8 3
ДЮСШ-4 м. Рівне

4:24

4:16

4:16

0:32

16:8*

12:36*

6 1 0 5 40-132 8 4

 

Чемпіонат України (юнаки 2008 р.н. та молодше)

Група А

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
I

ДЮСШ № 1- «Буревісник»(Хмельницький)

16-0 32-0 2 2 0 0 48-0 6
III

 

ДЮСШ «Авіатор»-«Рембаза» (м. Київ)

0-16 0-4 2 0 0 2 0-20 2
II

РК «Терен» Тернопільська ОДЮСШ (Тернопіль)

0-32 4-0 2 1 0 1 4-32 4

 

Група B

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
I

РК «Київські Соколи»              (м. Київ)

20-4 16-8 2 2 0 0 36-12 6
III

 

ДЮСШ «Авіатор»-«Антарес» (м. Київ)

4-20 8-36 2 0 0 2 12-76 2
II

РК «Твердий знак»               (Збірна Донецької області)

8-16 36-8 2 1 0 1 44-24 4

 

Група C

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
II

ДЮСШ № 2- «Станиславів»

0-4 24-8 1 1 0 1 24-12 4
I

ДЮСШ № 4 (Рівне)

 

4-0 20-0 2 2 0 0 24-0 6
III

РК «Житомирські Соколи» (м. Житомир)

8-24 0-20 2 0 0 2 8-44 2

 

Другий етап

Cup

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
I

ДЮСШ № 1- «Буревісник»(Хмельницький)

36-4 24-8 2 2 0 0 60-12 6
III

РК «Київські Соколи»              (м. Київ)

 

4-36 4-12 2 0 0 2 8-48 2
II

ДЮСШ № 4 (Рівне)

8-24 12-4 2 1 0 1 20-28 4

 

Shield

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
III

РК «Терен» Тернопільська ОДЮСШ (Тернопіль)

0-24 0-16 2 0 0 2 0-40 2
I

 

РК «Твердий знак»               (Збірна Донецької області

24-0 20-16 2 2 0 0 44-16 6
II

ДЮСШ № 2- «Станиславів»

16-0 16-20 2 1 0 1 32-20 4

 

Bowl

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
II

ДЮСШ «Авіатор»-«Рембаза» (м. Київ)

12-16 8-4 2 1 0 1 20-20 4
I

ДЮСШ «Авіатор»-«Антарес» (м. Київ)

 

16-12 16-12 2 2 0 0 32-24 6
III

РК «Житомирські Соколи» (м. Житомир

4-8 12-6 2 0 0 2 16-24 2

Зайняті місця:

1. ДЮСШ № 1-«Буревісник» (Хмельницький)
2. ДЮСШ № 4 (Рівне)
3. РК «Київські Соколи» (м. Київ)
4. РК “Твердий знак”  (Збірна Донецької області)
5. ДЮСШ № 2-«Станиславів» (м. Івано-Франківськ)
6. РК «Терен» Тернопільська ОДЮСШ (м. Тернопіль)
7. ДЮСШ Авіатор» – «Антарес» (м. Київ)
8. ДЮСШ «Авіатор» – «Рембаза» (м. Київ)
9. РК «Житомирські Соколи» (м. Житомир)

 

Міжнародний турнір «Belgrade Trophy U-18», м. Белград (Сербія)

Сербія-1, Сербія-2, Боснія і Герцеговина, Україна.

Стикові матчі:

Сербія-2 – Україна 0:44

Сербія-1 – Боснія і Герцеговина 56:8

Фінали:

За 3 місце:

Сербія-2 – Боснія і Герцеговина 24:12

За 1 місце:

Сербія-1 – Україна 10:32

Зайняті місця:

1. Україна;
2. Сербія-1;
3. Сербія-2;
5. Боснія і Герцеговина

 

Кваліфікаційний матч до Чемпіонату Європи з регбіліг U-19 2020 року, Стамбул (Туреччина)

Участь приймали 2 команди:

Туреччина, Україна.

Туреччина – Україна 0:24

Зайняті місця:

1. Україна;
2. Туреччина.

 


Кубок України з регбіліг (чоловіки)

Груповий етап

Група А:

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

Збірна Харківської області «Легіон ХІІІ»

26-0

44-6 30-0 3 3 0 0 100-6 9 1

«РК Рівне-ДЮСШ №4 – Evolution»(Рівненська область)

0-26

30-12

42-0 3 2 0 1 72-38 7 2

РК «Терен»

(м. Тернопіль)

6-44 12-30

30-0

3 1 0 2 48-74 5 3

РК «Варяги»

(м. Річиця, Білорусь)

0-30 0-42 030 3 0 0 3 0-102 1 4

 

Група Б:

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

КІВС «LvivTigers»

(м. Львів)

 

16-0

22-0 22-0 3 3 0 0 60-0 9 1

Збірна міста Києва

«KyivRhinos»

 

0-16

 

10-14

 

22-4 3 1 0 2 32-34 5 3

РК «Корабел»

(м. Миколаїв)

0-22 14-10

14-10

3 2 0 1 28-42 7 2
ДЮСШ-2-«Станиславів» (м. Івано-Франківськ) 0-22 4-22 10-14 3 0 0 3 14-58 3 4

Стикові матчі:

Матч за 7 місце

РК «Варяги» – ДЮСШ-2-«Станиславів» 4:26

Матч за 5 місце

РК «Терен» -  «KyivRhinos» 20:16

Матч за 3 місце

«РК Рівне-ДЮСШ №4 – Evolution» – РК «Корабел» 34:0

Матч за 1 місце

«Легіон ХІІІ»-КІВС «LvivTigers» 28:4

Зайняті місця:

1.Збірна Харківської області «Легіон ХІІІ»;

2. КІВС «LvivTigers» (м. Львів);

3.«РК Рівне-ДЮСШ №4 – Evolution» (Рівненська область);

4.РК «Корабел» (м. Миколаїв);

5.РК «Терен» (м. Тернопіль);

6.Збірна міста Києва «Kyiv Rhinos»;

7. ДЮСШ-2-«Станиславів» (м. Івано-Франківськ);

8. РК «Варяги» (м. Річиця, Білорусь).

 

 

 

 

Чемпіонат Європи. Група С Південь

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

 

Україна

34-22 26-28 2 1 0 1 60-50 4

 

Мальта

22-34 4-60 2 0 0 2 26-94 2

 

Греція

28-26 60-4 2 2 0 0 88-30 6

 

Super League

Гранд-фінал:

LVIV SOKIL-TIGERS  – KHARKIV LEGION XIII-GIANTS 14:46


Команда 1 2 3 4 5 І В Н П Р О

Lviv Tigers

56-12

42-14

30-32

64-12

20-14

10-78

54-9

22-20

8 6 0 2 +107 20

Kyiv Rhinos

12-56

14-42

26-22

58-8

16-98

2-84

30-37

30-0

8 3 0 5 -159 14

West Knights

32-30

12-64

22-26

8-58

6-64

0-30T

48-32

30-0

8 3 0 5 -146 13

Kharkiv Legion XIII – Giants

14-20

78-10

98-16

84-2

64-6

30-0

94-10

30-0

8 7 0 1 +428 22
Transcarpathia Trinity 9-54

20-22

37-30

0-30T

32-48

0-30 Т

10-94

0-30

8 1 0 7 -230 8

 

Кубок України з регбіліг (чоловіки)

Команда 1 2 3 4 5 И В Н П Р О Місце
«Легіон ХІІІ» (Збірна Харківської обл.),

 

26:0 46:0 32:0 22:4 4 4 0 0 +122 12 1
«Kyiv Rhinos» (Київ)

 

0:26 18:12 28:0 16:20 4 2 0 2 +4 8 3

«West Knights – ДЮСШ №4» м. Рівне

0:46 12:18 20:8 0:36 4 1 0 3 -76 6 4
«Закарпаття» (Ужгород).

 

0:32 0:28 8:20 0:26 4 0 0 4 -98 4 5
«Сокіл – Tigers» (Львів)

 

4:22 20:16 36:0 26:0 4 3 0 1 +48 10 2


 

Чемпіонат України Ю19

Команда 1 2 3 4 І В Н П Р О Місце

Збірна Донецької обл. РК «Ъ»

26-12

12-14

18-0

12-16

26-0

30-0

6 4 0 2 +82 14 I
Збірна Закарпатської обл. «Закарпаття – Trinity» 0-26

0-30

0-30

0-30

10-12

0-30

6 0 0 6 -148 14 IV
ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ 0-18

16-12

30-0

30-0

0-26

22-0

6 4 0 2 +42 14 III
«Сокіл – НАВС» м. Львів 12-26

14-12

12-10

30-0

26-0

0-22

6 4 0 32 10-68 142 II

 

Чемпіонат Європи (юніори до 19 років)

1. Франція;

2. Англія;

3. Уельс;

4. Шотландія;

5. Сербія;

6. Ірландія;

7. Італія;

8. Україна

 

 

 

Чемпіонат України Ю14

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

Збірна Донецької обл. РК «Ъ»

32-24

24-0

12- 8

36-0

28-0

30-0

6 6 0 0 162-32 18 I
ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ 24-32

0-24

8-4

12-8

24-0

300

6 4 0 2 56-36 14 II
ДЮСШ-4 м. Рiвне 8-12

0-36

4-8

8-12

16-4

30-0

6 2 0 4 66-72 5 III
Kyiv Rhinos 0-28

0-30

0-24

0-30

4-16

0-30

6 0 0 36 4-158 3 IV

Чемпіонат України Ю16

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ-4 м. Рівне

34-0

26-0

2212

14-6

18-0

24-4

6 6 0 0 138-22 18 I
ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ 0-34

0-26

12-10

14-6

24-8

20-4

6 4 0 2 70-88 14 II
ОДЮСШ м. Львів 12-22

6-14

10-12

6-14

14-10

18-14

6 2 0 4 66-86 10 III
Збірна Донецької області РК «Ъ» 0-18

4-24

8-24

4-20

10-14

14-18

6 0 0 6 40-118 6 IV

Всеукраїнський турнір з регбіліг

«Молодіжний Кубок України серед молоді з 17 до 21 року»

Команда 1 2 3 4 5 И В Н П Р О Місце

Збірна Донецької області

РК «Твердий знак»

22-10 22-0 28-4 28-4 4 4 0 0 +82 12 1

«ДЮСШ-4» (Рівне),

1022 12-8 6-4 28-8 4 3 0 1 +14 10 2

«НАСВ» (Львів)

0-22 8-12 18-10 14-0 4 2 0 2 -4 8 3
«ДЮСШ-2-Станиславів»

(Івано-Франківськ)

4-28 4-6 10-18 16-10 4 1 0 3 -28 6 4
РК «Терен» (Тернопіль) 4-28 8-28 0-14 10-16 4 0 0 4 -64 4 5

Группа А

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Место

 

 

 

 

 

 

 

 

Чемпионат Украины 2017, Супер Лига

Финал

Легион XIII-ШВСМ (Харьков)  -  Сокол (Львов) 82:0

Матч за 3-е место

РК «Киев» (Киев) – Верес (Ровно) 26:40 

Полуфинал

НК «Верес» (Ровно) – Легион XIII-ШВСМ (Харьков) 2:138

Сокол (Львов) – РК «Киев-НУФВСУ» (Киев)  62:36


Группа А

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Б

Корзо

(Ужгород)

46:52 

36:42

22:44 

26:28

80:8 

76:4

6 2 0 4 286-178 10 10

НК Верес

(Ровно)

52:46 

42:36

12:46 

16:66

44:0 

34:0

6 4 0 2 200-194 14 0

Сокол

(Львов)

44:22 

28:26

46:12 

66:16

56:6 

68:2

6 6 0 0 308-84 18 7

РЛК «Мукачево»

(Мукачево)

8:80 

4:76

0:44 

0:34

6:56 

2:68

6 0 0 6 20-358 6 5

Группа Б

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Б
Легион XIII – ШВСМ 

(Харьков)

80:1 

88:0

86:0 

98:

90:0 

86:0

6 6 0 0 528-1 18 5
Корабел 

(Николаев)

1:80 

0:88

10:50 

10:76

42:20 

30:16

6 2 0 4 93-330 10 5
 

РЛК «Киев»

(Киев)

0:86 

0:98

50:10 

76:10

52:12 

24:6

6 4 0 2 200-222 14 7
 

Ребелс

(Киев)

0:90 

0:86

20:42 

16:30

12:50 

6:24

6 0 0 6 54-322 6 0

 

 

Кубок Украины 2017

Финал

Легион XIII-ШВСМ (Харьков)  -  РК «Киев» (Киев) 52:0

Матч за 3-е место

РК «Ровно» (Ровно) – Горняк ПрАт «КЗРК» (Кривой Рог) 4:24 

Группа А

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

Легион XIII-ШВСМ

(Харьков)

42:4 34:0 2 2 0 0 76-4 6

РК «Ровно»

(Ровно)

4:42 12:10 2 1 0 1 16:52 4

Закарпатье

(Ужгород)

0:34 10:12 2 0 0 2 10:46 2

Группа Б

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

РК  «Киев»

(Киев)

22:6 22:0 2 2 0 0 44-6 6

Горняк ПрАТ «КЗРК»

(Кривой Рог)

22:6 16:8 2 1 0 1 22-30 4

Терен

(Тернополь)

0:22 8:16 2 0 0 2 8-38 2

 

 

Чемпионат Украины Ю13

Команда 1 2 3 4 5 И В Н П Р О Место

РК «Kyiv Rhinos» (Киев)

8:0 4:4 20:8 32:16 4 3 1 0 64-28 11 I

РК «Ъ» (сборная Донецкой области)

0:8 12:4 18:8 16:12 4 3 0 1 40-32 10 II

ДЮСШ №4 (Ровно)

4:4 4:12 16:12 12:16 4 1 1 2 36-44 7 III

ДЮСШ-2-Станиславив (Ивано-Франковск)

8:20 8:12 12:16 20:16 4 1 0 3 48-64 6 IV

РК «Гарт» (Дмитривка)

16:32 12:16 16:12 16:20 4 1 0 3 60-80 6 V

 

 

Чемпионат Украины Ю14

1-й тур

Группа А

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

ДЮСШ №4 (Ровно)

24:12 40:4 2 2 0 0 64-16 6

РК «Киев-Дарница-2010″ ДЮСШ «Авиатор» (Киев)

12:24 16:0 2 1 0 1 24-24 4

РК «Корзо» (Закарпатская область)

4:40 0:16 2 0 0 2 4-56 2

Группа Б

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

ОДЮСШ (Львов)

24:4 12:0 2 2 0 0 36-4 6

РК «Львы» (с. Королево)

4:24 16:12 2 1 0 1 26-36 4

РК «Азовец» (сб. Донецкой области)

0:12 12:16 2 0 0 2 12-28 2

Матч за 3 место

РК «Киев-Дарница-2010″ ДЮСШ «Авиатор» (Киев) - РК «Львы» (с. Королево)  12-0

 

Матч за 1 место

ДЮСШ № 4 – ОДЮСШ 16-0

2-й тур

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Место

ДЮСШ №4 (Ровно)

16:0 20:4 44:0 3 3 0 0 80-4 9 I

ОДЮСШ (Львов)

0:16 16:0 32:0 3 2 0 1 48-16 7 II

РК «Львы» (с. Королево)

4:20 0:16 20:4 3 1 0 2 24-40 5 III

РК «Корзо» (Закарпатская область)

0:44 0:32 4:20 3 0 0 3 4-96 3 IV

 

Занятые места по итогам 2-х туров

1. ДЮСШ №4 (Ровно) -12 очков

2. ОДЮСШ (Львов) -10 очков

3. РК «Львы» (с. Королево) – 7 очков

4. РК «Корзо» (Закарпатская область) – 5 очков

5. РК «Киев-Дарница-2010″ ДЮСШ «Авиатор» (Киев) -3 очка

6. РК «Азовец» (сб. Донецкой области) – 1 очко


Чемпионат Украины Ю16

1-й тур

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Место

РК «Азовец» (сб. Донецкой области)

10:8 18:0 38:0 3 3 0 0 68-8 9 I

ОДЮСШ (Львов)

8:10 24:6 32:0 3 2 0 1 64-16 7 II

ДЮСШ №2 Станиславив (Ивано-Франковск)

0:18 6:24 20:0 3 1 0 2 26-42 5 III

ДЮСШ №4 (Ровно)

0:38 0:32 0:20 3 0 0 3 0-90 3 IV

2-й тур

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Место

ОДЮСШ (Львов)

16:4 18:8 32:10 3 3 0 0 66-22 9 I

РК «Азовец» (сб. Донецкой области)

4:16 22:6 38:0 3 2 0 1 64-22 7 II

ДЮСШ №4 (Ровно)

8:18 6:22 10:0 3 1 0 2 24-40 5 III

ДЮСШ №2 Станиславив (Ивано-Франковск)

10:32 0:38 0:10 3 0 0 3 10-80 3 IV

 

Занятые места по итогам 2-х туров

1. ОДЮСШ (Львов)

2. РК «Азовец» (сб. Донецкой области)

3. ДЮСШ №4 (Ровно)

4. ДЮСШ №2 Станиславив (Ивано-Франковск)

 

Чемпионат Украины среди студентов

Группа А

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

ДДМА (Краматорск)

20:0 20:0 2 2 0 0 40-0 6

МДУ (Мукачево)

0:20 10-0 2 1 0 1 10-20 4
ИНФНТУНГ (Ивано-Франковск) 0:20 0:10 2 0 0 2 0-30 2

Группа Б

Команда 1 2 3 И В Н П Р О

УжНу (Ужгород)

10:0 18:0 2 2 0 0 28-0 6
Сборная Донецкой области РК «Ъ» 0:10 6:4 2 1 0 1 6-14 4
Универ -ТНЕУ (Тернополь) 0:18 4:6 2 0 0 1 4-24 2

Матч за 3 место

МДУ – Сборная Донецкой области РК «Ъ» 10-20

 

Матч за 1 место

ДДМА – УжНУ 10-12

 

Занятые места

1. УжНу (Ужгород)

2. ДДМА (Краматорск)

3. Сборная Донецкой области РК «Ъ»

4. МДУ (Мукачево)

5. Универ -ТНЕУ (Тернополь)

6. ИНФНТУНГ (Ивано-Франковск)

 

Всеукраинский турнир памяти А. В. Мартиросяна

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Место

«Украинцы» – Восток

14:12 32:0 34:0 3 3 0 0 80-12 9 I

«Йорк»

12:14 34:6 34:0 3 2 0 1 80-22 7 II

«Украинцы» – Запад

0:32 8:34 38:16 3 1 0 2 46-82 5 III

«Украинцы» – Центр

0:34 0:34 16:38 3 0 0 3 16-106 3 IV

 

Дитяча регбійна ліга
Наші партнери