11121314151617
18192021222324
25262728293031
Підсумки Супер Ліги 2018

14 жовтня у Львові на стадіоні Юність відбувся гранд фінал Супер Ліги 2018 року, у якому зустрілись давні суперники – Lviv Sokil-Tigers і Kharkiv Legion XIII-Giants. Це вже третій рік поспіль, коли у фіналі Львів і Харків. І якщо попередні два фінали були з достатньо однобокими іграми на користь багаторазових Чемпіонів України, то цього року сталися помітні зміни – львів`яни здобули необхідного досвіду і рівень їх гри виріс. Перша половина першого тайму була за Tigers, більш того вони відкрили рахунок спробою Артема Глинки. Вже могло здаватися, що цей перший успіх господарів може бути початком старого успіху, коли в першій домашній грі з Харковом цього сезону вони здобули історичну перемогу, але саме в цей час – у кінці першого тайму гості отямились і відповіли трьома спробами Тараса Колесника, Євгена Трусова, Богдана Веприка та двома влучними реалізаціями Олександра Скорбача. Рахунок першого тайму – 4:16. Після перерви у другому таймі Легіон ХІІІ почав набирати оберти і знов пішли спроби – Трусова, Колесника, Веприка та Танцерєва. Львів`яни, в свою чергу, відповіли спробами Глинки та Гапона, але наздогнати відрив вже не вистачало ні часу, ні сил, які були витрачені на потужний перший тайм. Таким чином, остаточний рахунок гри 14:46 ознаменував десяте поспіль чемпіонство харків`ян. Вітаємо з цим значним досягненням команду Kharkiv Legion XIII-Giants на чолі з Заслуженим тренером України Геннадієм Олексійовичем Веприком.