Офіційний сайт Української Федерації Регбіліг
Прямі трансляції
Афіша
3 листопада
13.00
Кубок України серед молоді

ст-н Юність

м. Львів

Турніри

Super League 2018

Команди І В Н П Очки
Lviv Tigers 8 6 0 2 20
Kyiv Rhinos 8 3 0 5 14
West Knights 8 3 0 5 13
Kharkiv Legion XIII - Giants 8 7 0 1 22
Transcarpathia Trinity 8 1 0 7 7


Чемпіонат Європи.
Група С Південь
Команды И В Н П Очки
Україна 2 1 0 1 4
Мальта 2 0 0 2 2
Греція 2 2 0 0 6
Календар
Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Кто же они – финалисты Кубка мира по регбилиг 2008 года.2

Краткая характеристика сборных команд второго дня соревнований(26.10.08).

 

V
26 октября
Рефери: Ashley Klein
Зрителей: 34,157
Sydney Football Stadium, Sydney
30 (14)   6 (6)

Australia Kangaroos
Рейтинг – 1
Квалификация – автоматически
Тренер – Ricky Stuart
Капитан – Darren Lockyer
Результат Кубка мира 2000 – победитель

Заявленные игроки:
1. Billy Slater (Melbourne Storm, QLD),
2. Brent Tate (New Zealand Warriors, QLD),
3. Israel Folau (Melbourne Storm, QLD),
4. Greg Inglis (Melbourne Storm, QLD),
5. Joel Monaghan (Canberra Raiders, NSW),
6. Darren Lockyer (Brisbane Broncos, QLD),
7. Johnathan Thurston (North Queensland Cowboys, QLD),
8. Steve Price (New Zealand Warriors, QLD),
9. Cameron Smith (Melbourne Storm, QLD),
10. Petero Civoniceva (Penrith Panthers, QLD),
11. Anthony Laffranchi (Gold Coast Titans, NSW),
12. Glenn Stewart (Manly-Warringah Sea Eagles, NSW),
13. Paul Gallen (Cronulla-Sutherland Sharks, NSW),
14. Kurt Gidley (Newcastle Knights, NSW), Fullback
15. Josh Perry (Manly-Warringah Sea Eagles, NSW), Prop
16. Anthony Tupou (Sydney Roosters, NSW), Second Row
17. Brent Kite (Manly-Warringah Sea Eagles, NSW), Prop

Darius Boyd (Brisbane Broncos), Centre вместо травмированного Justin Hodges (Brisbane Broncos, QLD),
Craig Fitzgibbon (Sydney Roosters, NSW), Second Row
Karmichael Hunt (Brisbane Broncos), Fullback вместо травмированного Brett Stewart (Manly-Warringah Sea Eagles, NSW),
Terry Campese (Canberra Raiders, NSW), Five-Eighth
Scott Prince (Gold Coast Titans, QLD), Halfback
Anthony Watmough (Manly-Warringah Sea Eagles, NSW), Second Row
David Williams (Manly-Warringah Sea Eagles, NSW), Wing

New Zealand Kiwis
Мировой рейтинг – 2
Квалификация – автоматически
Тренер – Stephen Kearney
Капитан – Nathan Cayless
Результат Кубка мира 2000 – вошедший

Заявленные игроки:
1. Lance Hohaia (NZ Warriors),
2. Sam Perrett (Sydney Roosters),
3. Steve Matai (Manly-Warringah Sea Eagles),
4. Sika Manu (Melbourne Storm),
5. Manu Vatuvei (NZ Warriors).
6. Benji Marshall (Wests Tigers),
7. Thomas Leuluai (Wigan Warriors),
8. Nathan Cayless – captain (Parramatta Eels),
9. Issac Luke (South Sydney Rabbitohs),
10. Evarn Tuimavave (NZ Warriors),
11. Simon Mannering (NZ Warriors),
12. Jeremy Smith (Melbourne Storm),
13. Greg Eastwood (Brisbane Broncos),
14. Setaimata Sa (Sydney Roosters), Second Row
15. David Kidwell (South Sydney Rabbitohs), Second Row
16. Adam Blair (Melbourne Storm), Prop
17. Jereome Ropati (NZ Warriors), Centre

Nathan Fien (NZ Warriors), Hooker
Jason Nightingale (St.George-Illawarra Dragons), Fullback
Krisnan Inu (Parramatta Eels), Fullback
Bronson Harrison (Wests Tigers), Second row
Dene Halatau (Wests Tigers), Second Row
David Fa’alogo (South Sydney Rabbitohs), Second Row
Sam Rapira (NZ Warriors), Prop

V
26 октября
Рефери: Leon Williamson
Зрителей: 9 287
Canberra Stadium, Canberra
18 (6)   36 (18)

Scotland
Мировой рейтинг – 11
Квалификация – победитель первой европейской группы
Тренер – Steve McCormack
Капитан – Danny Brough
Результат Кубка мира 2000 – групповой

Заявленные игроки:
1. Chris Armit (The Bulldogs),
2. Michael Robertson (Manly Sea Eagles),
3. Lee Paterson (Widnes Vikings),
4. Mick Nanyn (Oldham Roughyeds),
5. Dean Colton (Doncaster RLFC),
6. John Duffy (Widnes Vikings),
7. Danny Brough (Wakefield Wildcats),
8. Jack Howieson (Sheffield Eagles),
9. Ian Henderson (NZ Warriors),
10. Iain Morrison (Widnes Vikings),
11. Scott Logan (Canberra Raiders),
12. Duncan MacGillivray (Wakefield Wildcats),
13. Gareth Morton (Widnes Vikings),
14. Ben Fisher (Hull KR), Hooker
15. Paul Jackson (Huddersfield Giants), Prop
16. Neil Lowe (Keighley), Second Row
17. Kevin Henderson (Wakefield Wildcats), Second Row

Oliver Wilkes (Wakefield Wildcats), Prop
Paddy Coupar (Edinburgh Eagles), Stand off
Andrew Henderson (Castleford Tigers), Hooker
Jonathan Steel (Hull KR), Wing
David McConnell (Leigh Centurions), Hooker
Gavin Cowan (Balmain Tigers), Centre
Wade Liddell (Brisbane Easts), Full back

France
Мировой рейтинг – 5
Квалификация – автоматически
Тренер – John Monie
Капитан – Jerome Guisset
Результат Кубка мира 2000 – четвертьфинал

Заявленные игроки:
1. Thomas Bosc (Catalans Dragons),
2. Justin Murphy (Catalans Dragons),
3. Sebastien Planas (Toulouse Olympique),
4. Teddy Sadaoui (Carcassonne XIII),
5. Dimitri Pelo (Catalans Dragons),
6. Christophe Moly (Carcassonne XIII),
7. Maxime Greseque (Pia 13 ),
8. Jean-Philippe Baile (Catalans Dragons),
9. Julien Rinaldi (Harlequins),
10. Adel Fellous (Lezignan XIII),
11. Olivier Elima (Catalans Dragons),
12. Eric Anselme (Leeds Rhinos),
13. Mathieu Griffi (Catalans Dragons),
14. James Wynne (Lezignan XIII), Scrum-half
15. Remi Casty (Catalans Dragons), Prop
16. Laurent Carrasco (Villeneuve), Loose forward
17. Jerome Guisset (Catalans Dragons), Prop

Jared Taylor (Lezignan XIII), Centre
Sebastien Raguin (Catalans Dragons), Lock
John Wilson (Catalans Dragons), Second Row
Gregory Mounis (Catalans Dragons), Second Row
Jamal Fakir (Catalans Dragons), Second Row
Jean-Philippe Baile (Catalans Dragons), Wing/Centre

Дитяча регбійна ліга
Наші партнери