Офіційний сайт Української Федерації Регбіліг
Прямі трансляції
Афіша
25 серпня

Супер Ліга 3 тур
м. Харків
Календар
Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Кто же они – финалисты Кубка мира по регбилиг 2008 года.1

Краткая характеристика сборных команд первого дня соревнований.

 

V
25 октября

Dairy Farmers Stadium, Townsville
Рефери: Shayne Hayne
Видео рефери: Steve Chiddy
Зрителей: 10,780
32 (12)   22 (16)

England
Мировой рейтинг – 3
Квалификация – автоматически
Тренер – Tony Smith
Капитан – Jamie Peacock
Результат Кубка мира 2000 – полуфинал

Заявленные игроки:
1. Paul Wellens (St Helens),
2. Ade Gardner (St Helens),
3. Martin Gleeson (Warrington Wolves),
4. Keith Senior (Leeds Rhinos),
5. Lee Smith (Leeds Rhinos),
6. Leon Pryce (St Helens),
7. Rob Burrow (Leeds Rhinos),
8. Adrian Morley (Warrington Wolves),
9. James Roby (St Helens),
10. Jamie Peacock (Leeds Rhinos),
11. Gareth Hock (Wigan Warriors),
12. Gareth Ellis (Leeds Rhinos),
13. Kevin Sinfield (Leeds Rhinos),
14. James Graham (St Helens), Prop
15. Mauire Fa’asavalu (St Helens), Prop
16. Jon Wilkin (St Helens), Second Row
17. Danny McGuire (Leeds Rhinos), Half Back

Ben Westwood (Warrington Wolves), Back Row
Paul Sykes (Bradford Bulls), Centre
Jamie Jones Buchanan (Leeds Rhinos), Second Row
Jamie Langley (Bradford Bulls), Loose Forward
Mark Calderwood (Wigan Warriors), Wing
Rob Purdham (Harlequins RL), Loose Forward
Mickey Higham (Wigan Warriors), Hooker

Papua New Guinea
Мировой рейтинг – 7
Квалификация – автоматически
Тренер – Adrian Lam
Капитан – John Wilshere
Результат Кубка мира 2000 – четвертьфинал

Заявленные игроки:
1. Larson Marabe (Port Moresby Bulldogs),
2. Tu’u Maori (Cronulla Sharks),
3. Nixon Kolo (Wari Vele Raiders),
4. John Wilshire (Salford City Reds),
5. George Keppa (Norths Devils),
6. Jessie Joe Parker (Canterbury Bulldogs),
7. Keith Peters (Penrith Panthers),
8. Makali Aizue (Hull KR),
9. Paul Aiton (Penrith Panthers),
10. Trevor Exton (Ipswich Jets),
11. Neville Costigan (Canberra Raiders),
12. Rod Griffin (Wests Tigers),
13. Stanley Gene (Hull KR),
14. Rodney Pora (Island Gurias), Prop
15. George Moni (Mendi Muruks), Second Row
16. James Nightingale (Penrith Panthers), Loose Forward
17. Charlie Wabo (Mendi Muruks), Prop

David Moore (Mendi Muruks), Prop
Jason Chan (Wari Vele Raiders), Center
Kevin Prior (Redcliffe Dolphins), Hooker
Nico Slain (Port Moresby Bulldogs), Hooker
Anton Kui (Island Gurias), Half Back
Menzie Yere (Island Gurias), Five Eight
Jay Ashton (Mendi Muruks), Second Row

Дитяча регбійна ліга
Наші партнери