Офіційний сайт Української Федерації Регбіліг
Прямі трансляції
Афіша
2 листопада

Кубок України
м Київ
стадіон "Спартак"
вул. Кирилівська 105

Початок о 10.00
Календар
Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

2019

 

 

Super League

Команда 1 2 3 4 5 І В Н П Р О

Kharkiv Legion Xlll

52-0 

30-0

56-4 

40-0

60-0 

10-4

26-6 

58-0

8 8 0 0 332-14 24

Kyiv Rhinos

0-52 

0-30

12-12 

32-4

16-4 

44-4

12-36 

0-26

8 3 1 4 116-168 15

West Giants

4-56 

0-40

12-12 

4-32

16-4 

34-4

6-14 

6-20

8 2 1 5 82-182 13

Ternopil Knights

0-60 

0-58

4-16 

4-44

4-16 

4-34

0-40 

0-52

8 0 0 8 16-320 8
Lviv Tigers 6-26 

4-10

36-12 

26-0

14-6 

20-6

40-0 

52-0

8 6 0 2 198-60 20

 

Чемпіонату України з регбіліг серед юнаків 2001-2002 р.н

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ

26-0 

30-0

8-28 

0-30

0-30 

4-10

6 2 0 4 68-98 10 3
IФНТУНГ-ДЮСШ-2 »Франківчани» м.Івано-Франківськ 0-26 

0-30

0-34 

0-30

0-34 

0-30

6 0 0 6 0-184 3 4
ОДЮСШ м. Львів 28-8 

30-0

34-0 

30-0

18-4 

16-4

6 6 0 0 156-16 18 1
ДЮСШ-4 м. Рівне 30-0 

10-14

34-0 

30-0

4-18 

4-16

6 4 0 2 112-38 14 2


Чемпіонату України серед юнаків 2003-2004 р.н.

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

Збірна Донецької обл. РК «Ъ»-1

36-1 

38-6

16-0 

28-4

16-18 

48-0

6 5 0 1 182-29 16 1
Збірна Донецької обл. РК «Ъ»-2 1-36 

6-38

8-18 

16-22

0-36 

6-14

6 0 0 6 37-164 6 4
ДЮСШ-2 «Станиславів» м. Івано-Франківськ 0-16 

4-28

18-8 

22-16

10-22 

10-4

6 3 0 3 64-94 12 3
ДЮСШ-4 м. Рівне 18-16 

0-48

36-0 

14-6

22-10 

4-10

6 4 0 2 94-90 14 2

 

Чемпіонат України (юнаки 2005-2006 р.н.)

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ № 1

м. Хмельницький

12:16

32:8

4:0

8:4

28:4

28:4

6 5 0 1 112-136 16 1

ДЮСШ-2-«Станиславів»

м. Івано-Франківськ

16:12

8:32

16:4

4:20

28:0

16:8

6 4 0 2 88-76 14 2
Збірна Донецької області РК «Твердий знак»

0:4

4:8

4:16

20:4

32:8

20:12

6 3 0 3 80-52 12 3
ДЮСШ-4 м. Рівне

4:28

4:28

0:28

8:16

8:32

12:20

6 0 0 6 36-152 6 4

 

Чемпіонат України (юнаки 2007-2008 р.н.)

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

ДЮСШ № 1

м. Хмельницький

24:8

8:8

8:4

24:0

24:4

16:4

6 5 1 0 104-28 17 1

ДЮСШ-2-«Станиславів»

м. Івано-Франківськ

8:24

8:8

20:4

12:0

16:4

32:0

6 4 1 1 96-40 15 2
Збірна Донецької області РК «Твердий знак»

4:8

0:24

4:20

0:12

8:16*

36:12*

6 1 0 5 52-92 8 3
ДЮСШ-4 м. Рівне

4:24

4:16

4:16

0:32

16:8*

12:36*

6 1 0 5 40-132 8 4

 

Чемпіонат України (юнаки 2008 р.н. та молодше)

Група А

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
I

ДЮСШ № 1- «Буревісник»(Хмельницький)

16-0 32-0 2 2 0 0 48-0 6
III

 

ДЮСШ «Авіатор»-«Рембаза» (м. Київ)

0-16 0-4 2 0 0 2 0-20 2
II

РК «Терен» Тернопільська ОДЮСШ (Тернопіль)

0-32 4-0 2 1 0 1 4-32 4

 

Група B

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
I

РК «Київські Соколи»              (м. Київ)

20-4 16-8 2 2 0 0 36-12 6
III

 

ДЮСШ «Авіатор»-«Антарес» (м. Київ)

4-20 8-36 2 0 0 2 12-76 2
II

РК «Твердий знак»               (Збірна Донецької області)

8-16 36-8 2 1 0 1 44-24 4

 

Група C

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
II

ДЮСШ № 2- «Станиславів»

0-4 24-8 1 1 0 1 24-12 4
I

ДЮСШ № 4 (Рівне)

 

4-0 20-0 2 2 0 0 24-0 6
III

РК «Житомирські Соколи» (м. Житомир)

8-24 0-20 2 0 0 2 8-44 2

 

Другий етап

Cup

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
I

ДЮСШ № 1- «Буревісник»(Хмельницький)

36-4 24-8 2 2 0 0 60-12 6
III

РК «Київські Соколи»              (м. Київ)

 

4-36 4-12 2 0 0 2 8-48 2
II

ДЮСШ № 4 (Рівне)

8-24 12-4 2 1 0 1 20-28 4

 

Shield

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
III

РК «Терен» Тернопільська ОДЮСШ (Тернопіль)

0-24 0-16 2 0 0 2 0-40 2
I

 

РК «Твердий знак»               (Збірна Донецької області

24-0 20-16 2 2 0 0 44-16 6
II

ДЮСШ № 2- «Станиславів»

16-0 16-20 2 1 0 1 32-20 4

 

Bowl

Місце Команда 1 2 3 И В Н П Р О
II

ДЮСШ «Авіатор»-«Рембаза» (м. Київ)

12-16 8-4 2 1 0 1 20-20 4
I

ДЮСШ «Авіатор»-«Антарес» (м. Київ)

 

16-12 16-12 2 2 0 0 32-24 6
III

РК «Житомирські Соколи» (м. Житомир

4-8 12-6 2 0 0 2 16-24 2

Зайняті місця:

1. ДЮСШ № 1-«Буревісник» (Хмельницький)
2. ДЮСШ № 4 (Рівне)
3. РК «Київські Соколи» (м. Київ)
4. РК “Твердий знак”  (Збірна Донецької області)
5. ДЮСШ № 2-«Станиславів» (м. Івано-Франківськ)
6. РК «Терен» Тернопільська ОДЮСШ (м. Тернопіль)
7. ДЮСШ Авіатор» – «Антарес» (м. Київ)
8. ДЮСШ «Авіатор» – «Рембаза» (м. Київ)
9. РК «Житомирські Соколи» (м. Житомир)

 

Міжнародний турнір «Belgrade Trophy U-18», м. Белград (Сербія)

Сербія-1, Сербія-2, Боснія і Герцеговина, Україна.

Стикові матчі:

Сербія-2 – Україна 0:44

Сербія-1 – Боснія і Герцеговина 56:8

Фінали:

За 3 місце:

Сербія-2 – Боснія і Герцеговина 24:12

За 1 місце:

Сербія-1 – Україна 10:32

Зайняті місця:

1. Україна;
2. Сербія-1;
3. Сербія-2;
5. Боснія і Герцеговина

 

Кваліфікаційний матч до Чемпіонату Європи з регбіліг U-19 2020 року, Стамбул (Туреччина)

Участь приймали 2 команди:

Туреччина, Україна.

Туреччина – Україна 0:24

Зайняті місця:

1. Україна;
2. Туреччина.

 


Кубок України з регбіліг (чоловіки)

Груповий етап

Група А:

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

Збірна Харківської області «Легіон ХІІІ»

26-0

44-6 30-0 3 3 0 0 100-6 9 1

«РК Рівне-ДЮСШ №4 – Evolution»(Рівненська область)

0-26

30-12

42-0 3 2 0 1 72-38 7 2

РК «Терен»

(м. Тернопіль)

6-44 12-30

30-0

3 1 0 2 48-74 5 3

РК «Варяги»

(м. Річиця, Білорусь)

0-30 0-42 030 3 0 0 3 0-102 1 4

 

Група Б:

Команда 1 2 3 4 И В Н П Р О Місце

КІВС «LvivTigers»

(м. Львів)

 

16-0

22-0 22-0 3 3 0 0 60-0 9 1

Збірна міста Києва

«KyivRhinos»

 

0-16

 

10-14

 

22-4 3 1 0 2 32-34 5 3

РК «Корабел»

(м. Миколаїв)

0-22 14-10

14-10

3 2 0 1 28-42 7 2
ДЮСШ-2-«Станиславів» (м. Івано-Франківськ) 0-22 4-22 10-14 3 0 0 3 14-58 3 4

Стикові матчі:

Матч за 7 місце

РК «Варяги» – ДЮСШ-2-«Станиславів» 4:26

Матч за 5 місце

РК «Терен» -  «KyivRhinos» 20:16

Матч за 3 місце

«РК Рівне-ДЮСШ №4 – Evolution» – РК «Корабел» 34:0

Матч за 1 місце

«Легіон ХІІІ»-КІВС «LvivTigers» 28:4

Зайняті місця:

1.Збірна Харківської області «Легіон ХІІІ»;

2. КІВС «LvivTigers» (м. Львів);

3.«РК Рівне-ДЮСШ №4 – Evolution» (Рівненська область);

4.РК «Корабел» (м. Миколаїв);

5.РК «Терен» (м. Тернопіль);

6.Збірна міста Києва «Kyiv Rhinos»;

7. ДЮСШ-2-«Станиславів» (м. Івано-Франківськ);

8. РК «Варяги» (м. Річиця, Білорусь).

 

Дитяча регбійна ліга
Наші партнери