Офіційний сайт Української Федерації Регбіліг
Прямі трансляції
Афіша
2 листопада

Кубок України
м Київ
стадіон "Спартак"
вул. Кирилівська 105

Початок о 10.00
Календар
Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошено рефері і деталі трансляцій для кваліфікаційних матчів на Чемпіонат світу


Суддівська бригада складається з представників дев’яти європейських країн: Англії, Шотландії, Франції, Іспанії, Чехії, Італії, України, Сербії та Ірландії.

Генеральний директор ЄФРЛ Кріс Тейр зазначив: «У нас є штатні представники Супер Ліги, які будуть з кращими представниками інших країн Європи. Нам особливо приємно, що вони були призначені з такого широкого кола країн, що добре позначається на наших федераціях-членах, самих чиновниках і офіційнiй технічній програмі ЄФРЛ на чолі з Томом Мазер «.

Тейр продовжив: «Грант від Erasmus, наданий ЄФРЛ від Європейського Союзу в останні роки, був дуже корисний для кваліфікації більшого числа чиновників з усього континенту, і у нас є довгострокові плани для продовження цієї життєво важливої ​​роботи, яка допомагає підтримувати весь наш розвиток».

Призначення були зроблені Суддівської комісією ЄФРЛ, яку очолює Девід Батлер, і в якій беруть участь глава суддів в Англії Стів Гансон, француз Мохаммад Дрізза і Мазер.

Детальна інформація про трансляцію також була анонсована для трьох матчів, а плани щодо висвітлення інших в руках місцевих федерацій, які приймають ігри, подробиці приведені нижче.

ГРА 1: Шотландія – Сербія, 26 жовтня (15:00), Лохінч Граунд, Глазго
Суддя – Том Грант (Англія)
Боковий суддя – Дін Баумер (Англія)
Боковий суддя – Джек Сміт (Англія)
Офіційний резерв – Пітер Лоуис (Шотландія)
Суддя на заміну – МакКервайл (Шотландія)
Комісар – Філ Сміт

ГРА 2: Іспанія-Ірландія, 26 жовтня (17:00), Валенсія
Суддя – Джеффрі Пум (Франція)
Боковий суддя – Олександр Геде (Франція)
Боковий суддя – Людовик Бернар (Франція)
Офіційний резерв – Тоні Паладж (Іспанія)
Суддя на заміну – Ендрю Пилкингтон (Іспанія)
Комісар – Ремондо Сафі

ГРА 3: Греція – Шотландія, 1 листопада (19:30), стадіон Нью Рівер, Лондон
Суддя – Джеймс Чайлд (Англія)
Боковий суддя – Пітер Брук (Англія)
Боковий суддя – Метт Росслі (Англія)
Офіційний резерв – Кемерон Уорслі (Англія)
Суддя на заміну – Том Мазер (ЄФРЛ)
Комісар – Колін Бейкер

ГРА 4: Італія – ​​Іспанія, 2 листопада (16:00), Ліньяно
Суддя – Бенджамін Касти (Франція)
Боковий суддя – Джеффрі Пум (Франція)
Боковий суддя – Ярду Бзох (Чехія)
Офіційний резерв – Гаджулете (Італія)
Суддя на заміну – Гвідо Бонатті (Італія)
Комісар – Ремондо Сафі

ГРА 5: Сербія – Греція, 9 листопада (13:00), Белград
Суддя – Роберт Хікс (Англія)
Боковий суддя – Ендрю Пилкингтон (Іспанія)
Боковий суддя – Денис Чернєв (Україна)
Офіційний резерв – Роман Бихов (Україна)
Суддя на заміну – Радослав Новакович (Сербія)
Комісар – Йован Вуйошевіч

ГРА 6: Ірландія – Італія, 9 листопада (19:00), стадіон Мортон, Дублін
Суддя – Ліам Мур (Англія)
Боковий суддя – Гарет Джонс (Англія)
Боковий суддя – Енді Сміт (Англія)
Офіційний резерв – Джейсон Ле Лівр (Ірландія)
Суддя на заміну – Стівен Монаган (Ірландія)
Комісар – Девід Батлер

Інформація по трансляції
ГРА 1: Шотландія – Сербія – TBC.
ІГРА2: Іспанія – Ірландія – на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCHiI25RoR6_nP6FBs08JjRg/live
ГРА 3 Греція – Шотландія – https://membership.rugby-league.com/login/
ГРА 4: Італія – ​​Іспанія – TBC
ГРА 5: Сербія – Греція – на Sports Flick Global https://www.sportsflickglobal.com/
ГРА 6: Ірландія – Італія-поки не підтверджена

Дитяча регбійна ліга
Наші партнери