15161718192021
22232425262728
2930
Новини Milford Marlins

В минулу суботу 9 червня перша команда Milford Marlins мала гру у гостях, а саме в місті Лі, де нашими суперниками були місцеві Leigh Miners Rangers. Це одна з найсильніших команд National Conference League з дуже давніми традиціями. До стартового складу Мілфорду головний тренер Гевін Браун залучив Євгена Трусова на позицію гравця другого ряду, Олександра Скорбача – на позицію центра та Михайла Трояна – на позицію вінгера. З перших хвилин гри стало зрозуміло, що це самий сильний суперник, з усіх що довелося зустріти досі – дуже швидка і зіграна команда, яка не вибачає помилок. Боротьба точилася майже на кожному метрі ігрового поля. Кожним захватом обидві команди намагалися довести свою фізичну і психічну перевагу. Дуже високий темп гри з перших секунд не зупинявся до виходу м’яча в аут або до порушень. Перші спроби зробили господарі і Мілфорду прийшлося їх наздоганяти. Перший тайм закінчився з рахунком 11:10 на користь Rangers. Але тренерський склад Мілфорду налаштував команду на ще більший темп гри, що здавалося вже майже неможливим, і на більш потужну гру форвардів для миттєвих атак другим темпом лінії захисників. І це дійсно дало позитивний результат – Мілфорд повів у рахунку. Але декілька травм основних гравців і вже картина гри змінилася – знову вперед вийшли господарі. Останні хвилини гри Мілфорд оточив залікове місто Rangers і Євген Трусов спромігся зробити неможливе – після трьох поспіль атак і після отримання високого захвату, він пробив трьох захисників і зробив дуже потужну й характерну спробу, яка була потрібна нашій команді як ковток свіжого повітря. Але рахунок ще залишався 27:22 на користь господарів. І знову Мілфорд почав штурм міста суперника, але час закінчився коли команда була вже в декількох метрах від залікової лінії і рахунок вже не змінився. Перший програш наших хлопців, але при дуже гідній грі. Тримаємо кулаки за наших і бажаємо перемог у подальших іграх.